2017 Fall Trap League 25-50 Straight Club


50-Straight Club Members

Athlete Scoring Week/Event Team
 Shelby FritzWeek 5Elk River High School
 Jace GerberWeek 5Century High School
 Andy MetzlerWeek 5Blackduck High School
 Luke MorrisonWeek 5Alden-Conger High School
 Seth RidlonWeek 5McGregor-Aitkin-Cromwell High School
 Noah AlinderWeek 4NRHEG High School
 Shelby FritzWeek 4Elk River High School
 Jacob GallusWeek 4Howard Lake-Waverly-Winsted High School
 Nic GeigerWeek 4Bemidji High School
 Erik KnightWeek 4Alexandria High School
 Weston MehrkensWeek 4Zumbrota-Mazeppa High School
 Garrett MourningWeek 4St. Michael-Albertville High School
 Jon WyffelsWeek 4Lakeview High School
 Jared BergersonWeek 3Hermantown High School
 Evan DobbersteinWeek 3NRHEG High School
 Brady DrewesWeek 3Minnewaska Area High School
 Hunter EbnetWeek 3Pequot Lakes High School
 Jeremy KnightWeek 3Alexandria High School
 Garrett MourningWeek 3St. Michael-Albertville High School
 Zachery SutherWeek 3Bemidji High School
 Jon WyffelsWeek 3Lakeview High School
 Wyatt BomstadWeek 2Buffalo High School
 Joe BrezinaWeek 2Alexandria High School
 Zack CiurleoWeek 2Proctor High School
 William HouseyWeek 2Hermantown High School
 Nicklas KramlWeek 2Farmington High School
 Hogan LawsonWeek 2Park High School
 Blake LegredWeek 2United South Central High School
 Sam MillerWeek 2Northfield High School
 Luke MorrisonWeek 2Alden-Conger High School
 Hunter OlsonWeek 2Foley High School
 Kallista RoersWeek 2Alexandria High School
 Cole VolkmannWeek 2Medford High School
 Joe BushlackWeek 1United South Central High School
 Hunter EbnetWeek 1Pequot Lakes High School
 Cole GirtzWeek 1Park Rapids High School
 Ethan JordanWeek 1Pequot Lakes High School
 Josh KathWeek 1Buffalo High School
 Hogan LawsonWeek 1Park High School
 Toni LongWeek 1Blackduck High School
 Russell MalterudWeek 1North Branch High School
 Garrett MourningWeek 1St. Michael-Albertville High School
 Riley NielandWeek 1Alexandria High School
 Isaac PetersonWeek 1St. Charles High School
 Jacob StoverWeek 1Proctor High School
 Cole VolkmannWeek 1Medford High School
 Andy EllermanReserve WeekDuluth East High School
 Nic GeigerReserve WeekBemidji High School
 AJ KlassenReserve WeekMinnewaska Area High School
 Ben LeekReserve WeekMarshall High School
 Sam MillerReserve WeekNorthfield High School
 Chancellor OlsonReserve WeekNRHEG High School
 Hunter OlsonReserve WeekFoley High School
 Nick PetersonReserve WeekBemidji High School
 Joseph SavitskiReserve WeekSt. Michael-Albertville High School
 Collin StattelmanReserve WeekPequot Lakes High School
 James TheobaldReserve WeekHermantown High School


25-Straight Club Members

Athlete Scoring Week/Event Team
 Kelsey BartgesWeek 5Anoka High School
 Jack BauerleWeek 5Farmington High School
 Collin BeaneWeek 5Eastview High School
 Jacob CoryWeek 5United South Central High School
 Cole DackWeek 5Northfield High School
 Sam DegenaroWeek 5Eastview High School
 Autumn DingmanWeek 5Pequot Lakes High School
 Evan DobbersteinWeek 5NRHEG High School
 Andy EllermanWeek 5Duluth East High School
 Travis EnglesWeek 5Lakeview High School
 Berkley EwertWeek 5Bemidji High School
 Matthew FabianWeek 5Pequot Lakes High School
 Anna FlemmingWeek 5Janesville-Waldorf-Pemberton High School
 Jed FowlerWeek 5Truman High School
 Reed FoxWeek 5Champlin Park High School
 Shelby FritzWeek 5Elk River High School
 Nic GeigerWeek 5Bemidji High School
 Jace GerberWeek 5Century High School
 Cole GirtzWeek 5Park Rapids High School
 Zach HabedankWeek 5Thief River Falls High School
 Kyle HagenWeek 5Spring Grove High School
 Brett HamreWeek 5Apollo High School
 Tyler HortonWeek 5McGregor-Aitkin-Cromwell High School
 Jonathan HosalukWeek 5Roseau High School
 William HouseyWeek 5Hermantown High School
 Spencer HughesWeek 5Elk River High School
 Mike HuperWeek 5Alden-Conger High School
 Noah JenkinsWeek 5Dassel-Cokato High School
 Jake JohnsonWeek 5Pequot Lakes High School
 Lane JohnsonWeek 5Cambridge-Isanti High School
 Ethan JordanWeek 5Pequot Lakes High School
 AJ KlassenWeek 5Minnewaska Area High School
 Derek KloetyWeek 5Thief River Falls High School
 Calub KlontzWeek 5Cambridge-Isanti High School
 Jeremy KnightWeek 5Alexandria High School
 Blake LegredWeek 5United South Central High School
 Jonah LundgrenWeek 5Pequot Lakes High School
 Nolan MagnusonWeek 5United South Central High School
 Kiah MartinsonWeek 5Bemidji High School
 Andy MetzlerWeek 5Blackduck High School
 Blake MillerWeek 5Ada-Borup-Norman County West High School
 Sam MillerWeek 5Northfield High School
 Cody MorrisWeek 5Lourdes High School
 Luke MorrisonWeek 5Alden-Conger High School
 Owen MoserWeek 5Roseau High School
 Alexandra MunsonWeek 5Dassel-Cokato High School
 Patrick MurphyWeek 5Rosemount High School
 Cameron NasinecWeek 5United South Central High School
 Luke NearyWeek 5Mounds View High School
 Lydia NiebuhrWeek 5United South Central High School
 Riley NielandWeek 5Alexandria High School
 Sidney NorstadWeek 5International Falls High School
 Charles PittmanWeek 5NRHEG High School
 Seth RidlonWeek 5McGregor-Aitkin-Cromwell High School
 Adam SkovWeek 5Alden-Conger High School
 Matthew StanczakWeek 5Eastview High School
 Clay StenzelWeek 5NRHEG High School
 Trent StevermerWeek 5United South Central High School
 Ben StruckmannWeek 5John Marshall High School
 Megan TritzWeek 5Dassel-Cokato High School
 Parker ViaeneWeek 5Lakeview High School
 John WelchWeek 5Duluth East High School
 Lucas WendolekWeek 5Dassel-Cokato High School
 Brock WestermayerWeek 5Burnsville High School
 Jon WyffelsWeek 5Lakeview High School
 Noah AlinderWeek 4NRHEG High School
 Brandon AndersonWeek 4Spring Grove High School
 Ethan AndreasenWeek 4Alexandria High School
 Grant ArendsWeek 4Ada-Borup-Norman County West High School
 Alex ArnoldWeek 4Bloomington Kennedy High School
 Nick BainWeek 4Stewartville High School
 Kyle BeckWeek 4Lakeview High School
 Lane BerningWeek 4St. Michael-Albertville High School
 Wyatt BomstadWeek 4Buffalo High School
 Joe BrezinaWeek 4Alexandria High School
 Neal BuermanWeek 4St. Michael-Albertville High School
 Will BurgessWeek 4Alexandria High School
 Brandon BurnsWeek 4Wabasha-Kellogg High School
 Katherine ClarkeWeek 4Mound Westonka High School
 Evan DobbersteinWeek 4NRHEG High School
 Kaleb DrewesWeek 4Minnewaska Area High School
 Travis EnglesWeek 4Lakeview High School
 Matthew FabianWeek 4Pequot Lakes High School
 Adam FairbanksWeek 4Hermantown High School
 Brandon FingerWeek 4Kasson-Mantorville High School
 Tyler ForseWeek 4Coon Rapids High School
 Shelby FritzWeek 4Elk River High School
 Andrew GallagherWeek 4Byron High School
 Jacob GallusWeek 4Howard Lake-Waverly-Winsted High School
 Nic GeigerWeek 4Bemidji High School
 Jace GerberWeek 4Century High School
 Danny GillWeek 4Northfield High School
 Cole GirtzWeek 4Park Rapids High School
 Nolan HansonWeek 4Roseau High School
 William HouseyWeek 4Hermantown High School
 Logan HrubyWeek 4Thief River Falls High School
 Jake JohnsonWeek 4Pequot Lakes High School
 Clayton KadlecWeek 4Howard Lake-Waverly-Winsted High School
 Nathan KappersWeek 4Stewartville High School
 Derek KloetyWeek 4Thief River Falls High School
 Erik KnightWeek 4Alexandria High School
 Thomas KotewaWeek 4Truman High School
 Lily KronaWeek 4Bemidji High School
 Luther LangrudWeek 4Alden-Conger High School
 Blake LegredWeek 4United South Central High School
 Kameron LuttekeWeek 4United South Central High School
 Timothy ManthieWeek 4Milaca High School
 Troy MartinWeek 4Eastview High School
 Alexandra MedvecWeek 4Richfield High School - Academy of Holy Angels
 Weston MehrkensWeek 4Zumbrota-Mazeppa High School
 Cade MelinWeek 4Minnewaska Area High School
 Blake MillerWeek 4Ada-Borup-Norman County West High School
 Sam MillerWeek 4Northfield High School
 Cody MorrisWeek 4Lourdes High School
 Luke MorrisonWeek 4Alden-Conger High School
 Owen MoserWeek 4Roseau High School
 Warren MostromWeek 4Benilde St. Margarets High School
 Garrett MourningWeek 4St. Michael-Albertville High School
 Sam MutnanskyWeek 4Bemidji High School
 Aaron NessWeek 4Coon Rapids High School
 Carson NicholsWeek 4Park High School
 Gavin NorringWeek 4Pequot Lakes High School
 Coy OlsenWeek 4Bemidji High School
 Josh PettitWeek 4Pequot Lakes High School
 Brandon PsykWeek 4St. Michael-Albertville High School
 Elias QuiringWeek 4Northfield High School
 William RahneWeek 4St. Michael-Albertville High School
 Cole RickertWeek 4Alden-Conger High School
 Ralph RoeslerWeek 4NRHEG High School
 Alex RomerWeek 4NRHEG High School
 Caiden SmidtWeek 4Marshall High School
 Levi SorensenWeek 4Alden-Conger High School
 Hayden SpringerWeek 4Alexandria High School
 Collin StattelmanWeek 4Pequot Lakes High School
 Mason StevermerWeek 4United South Central High School
 Jacob StoverWeek 4Proctor High School
 Anden StroikWeek 4Hermantown High School
 Zachery SutherWeek 4Bemidji High School
 Carson TauberWeek 4Minnewaska Area High School
 Dylan TerningWeek 4Dassel-Cokato High School
 Andy ThingvoldWeek 4Buffalo High School
 Sam ThulWeek 4Waconia High School
 Alex VerkinderenWeek 4Marshall High School
 Cole VolkmannWeek 4Medford High School
 Hunter WiltsWeek 4Minnewaska Area High School
 Dan WoessnerWeek 4Totino-Grace High School
 Ashton WorkeWeek 4NRHEG High School
 Zach WotrangWeek 4Buffalo High School
 Jon WyffelsWeek 4Lakeview High School
 Jacob AldrichWeek 3McGregor-Aitkin-Cromwell High School
 Noah AlinderWeek 3NRHEG High School
 Ford Allen-OppWeek 3Alexandria High School
 Jared BergersonWeek 3Hermantown High School
 Joe BrezinaWeek 3Alexandria High School
 Hunter BrownWeek 3Irondale High School
 Ashton CarlsrudWeek 3Ada-Borup-Norman County West High School
 Zack CiurleoWeek 3Proctor High School
 Will CreightonWeek 3Lourdes High School
 Evan DobbersteinWeek 3NRHEG High School
 Brady DrewesWeek 3Minnewaska Area High School
 Joshua DykeWeek 3Austin High School
 Hunter EbnetWeek 3Pequot Lakes High School
 Connor EhlertWeek 3United South Central High School
 Andy EllermanWeek 3Duluth East High School
 Matthew FabianWeek 3Pequot Lakes High School
 Rudy FinneyWeek 3Roseau High School
 Jed FowlerWeek 3Truman High School
 Jackson FrancisWeek 3Truman High School
 Nic GeigerWeek 3Bemidji High School
 Avery GieserWeek 3Bemidji High School
 Bradley GrabauWeek 3Kingsland High School
 Luke GunnersonWeek 3ROCORI High School
 Zach HabedankWeek 3Thief River Falls High School
 Jacob HagenWeek 3Warroad High School
 Nik HarjuWeek 3Hermantown High School
 Tyler HaugenWeek 3Roseau High School
 Colton Heintz-KudererWeek 3Mabel-Canton High School
 Emily HogeWeek 3Park High School
 William HouseyWeek 3Hermantown High School
 Jake JohnsonWeek 3Pequot Lakes High School
 Jack JohnstonWeek 3Anoka High School
 Josh KathWeek 3Buffalo High School
 Jeremy KnightWeek 3Alexandria High School
 Thomas KotewaWeek 3Truman High School
 Eddie KotzerWeek 3Elk River High School
 Luther LangrudWeek 3Alden-Conger High School
 Cody LauWeek 3Hermantown High School
 Wade LoefflerWeek 3Crosslake Community School
 Sam LofgrenWeek 3Farmington High School
 Trent LosinskiWeek 3Osseo High School
 Russell MalterudWeek 3North Branch High School
 Weston MehrkensWeek 3Zumbrota-Mazeppa High School
 Keagen MeyerWeek 3United South Central High School
 Mason MilbrandWeek 3Norwood-Young America High School
 Sam MillerWeek 3Northfield High School
 Connor MortinsonWeek 3Bloomington Jefferson High School
 Garrett MourningWeek 3St. Michael-Albertville High School
 Sam MutnanskyWeek 3Bemidji High School
 Luke NearyWeek 3Mounds View High School
 Jasper NelsonWeek 3Burnsville High School
 Gavin NorringWeek 3Pequot Lakes High School
 Anne OhmannWeek 3Park High School
 Chancellor OlsonWeek 3NRHEG High School
 Connor OlsonWeek 3Foley High School
 Jared PattersonWeek 3Buffalo High School
 Connor PenningsWeek 3Duluth East High School
 Maddie PettitWeek 3Crosslake Community School
 Zach PrettymanWeek 3Eastview High School
 Matthew RiehmWeek 3Northfield High School
 Trenton SchaeferWeek 3St. Charles High School
 Justin SchliepWeek 3Duluth East High School
 Brayden SchultzWeek 3United South Central High School
 Emma SchwardtWeek 3Jordan High School
 Hunter SmithWeek 3Buffalo High School
 Sam SoderbergWeek 3East Ridge High School
 Collin StattelmanWeek 3Pequot Lakes High School
 Anden StroikWeek 3Hermantown High School
 Ben StruckmannWeek 3John Marshall High School
 Zachery SutherWeek 3Bemidji High School
 Geoff TaturWeek 3Elk River High School
 Carson TauberWeek 3Minnewaska Area High School
 Mason VanEssenWeek 3Southwest MN Christian High School
 Dawson WangenWeek 3Mabel-Canton High School
 John WelchWeek 3Duluth East High School
 Joseph WelkWeek 3Mayer Lutheran High School
 Codie WolfeWeek 3Austin High School
 Ashton WorkeWeek 3NRHEG High School
 Jon WyffelsWeek 3Lakeview High School
 Warren XiongWeek 3Park High School
 Jacob AldrichWeek 2McGregor-Aitkin-Cromwell High School
 Ford Allen-OppWeek 2Alexandria High School
 Brandon AndersonWeek 2Spring Grove High School
 Caden BeauvaisWeek 2NRHEG High School
 Kyle BeckWeek 2Lakeview High School
 Will BeckerWeek 2Mahtomedi High School
 Nick BerningWeek 2St. Michael-Albertville High School
 Carter BlondelWeek 2Blaine High School
 Wyatt BomstadWeek 2Buffalo High School
 Jack BorashWeek 2Hermantown High School
 Joe BrezinaWeek 2Alexandria High School
 Ethan CapWeek 2Northfield High School
 Zack CiurleoWeek 2Proctor High School
 Jacob CoryWeek 2United South Central High School
 Austin CrownWeek 2Mayer Lutheran High School
 Cole DackWeek 2Northfield High School
 Samuel DahlWeek 2Mahtomedi High School
 Jordan DeeringWeek 2Mound Westonka High School
 Alex DobbersteinWeek 2NRHEG High School
 Colton DonnerWeek 2Anoka High School
 Brady DrewesWeek 2Minnewaska Area High School
 Kyle DupontWeek 2St. Michael-Albertville High School
 Dalton EbnetWeek 2Pequot Lakes High School
 Andy EllermanWeek 2Duluth East High School
 Travis EnglesWeek 2Lakeview High School
 Matthew FabianWeek 2Pequot Lakes High School
 Adam FairbanksWeek 2Hermantown High School
 Derek FossWeek 2Randolph High School
 Shelby FritzWeek 2Elk River High School
 Jacob GallusWeek 2Howard Lake-Waverly-Winsted High School
 Jace GerberWeek 2Century High School
 Dayton GonyeaWeek 2Benilde St. Margarets High School
 William GrunewaldWeek 2Austin High School
 Lucas HauglandWeek 2Austin High School
 Andrew HeatonWeek 2Blaine High School
 William HouseyWeek 2Hermantown High School
 Mike HuperWeek 2Alden-Conger High School
 Cailey IsaacsonWeek 2St. Michael-Albertville High School
 Matthew IversonWeek 2Rosemount High School
 Hunter JessenWeek 2Buffalo High School
 Tristan JohnsonWeek 2Zumbrota-Mazeppa High School
 Ethan JordanWeek 2Pequot Lakes High School
 Daniel JossundWeek 2Ada-Borup-Norman County West High School
 Joshua KarelsWeek 2Park High School
 Tanner KaselWeek 2Ada-Borup-Norman County West High School
 Jordyn KasprickWeek 2Thief River Falls High School
 Beau KeagleWeek 2Roseau High School
 Brandon KernWeek 2Medford High School
 Jeremy KnightWeek 2Alexandria High School
 Nicklas KramlWeek 2Farmington High School
 Adam KuhlmanWeek 2Farmington High School
 Cody LauWeek 2Hermantown High School
 Hogan LawsonWeek 2Park High School
 Brandon LeeWeek 2Pequot Lakes High School
 Blake LegredWeek 2United South Central High School
 Tommy LiskoWeek 2Holy Family Catholic High School
 Travis LubrantWeek 2Milaca High School
 Ryan LuukkonenWeek 2St. Francis High School
 Russell MalterudWeek 2North Branch High School
 Daniel McColloughWeek 2Stewartville High School
 Sean MeyerWeek 2Anoka High School
 Mason MilbrandWeek 2Norwood-Young America High School
 Noah MillerWeek 2Northfield High School
 Sam MillerWeek 2Northfield High School
 Luke MorrisonWeek 2Alden-Conger High School
 Aaron OlsonWeek 2NRHEG High School
 Hunter OlsonWeek 2Foley High School
 Kleyton PalumboWeek 2Austin High School
 Colton PaulsonWeek 2ROCORI High School
 Zam PlanteWeek 2Hermantown High School
 Ethan PonceletWeek 2Century High School
 Logan RademacherWeek 2Elk River High School
 Riley RetterathWeek 2Austin High School
 Maxwell ReynenWeek 2Austin High School
 Cole RickertWeek 2Alden-Conger High School
 Kallista RoersWeek 2Alexandria High School
 Jack RudeWeek 2Blaine High School
 Morgan RudeWeek 2Thief River Falls High School
 C J SchlosserWeek 2Alexandria High School
 Alyssa SchmaedekaWeek 2Princeton High School
 Brayden SchultzWeek 2United South Central High School
 Jack SelsethWeek 2Dassel-Cokato High School
 Hunter SmithWeek 2Buffalo High School
 Remington SteimerWeek 2Rosemount High School
 Jacob StoverWeek 2Proctor High School
 Anden StroikWeek 2Hermantown High School
 Zachery SutherWeek 2Bemidji High School
 Alex Ten NapelWeek 2North Lakes Academy
 Dylan TheisWeek 2Jordan High School
 James TheobaldWeek 2Hermantown High School
 Tanner ThesingWeek 2Spring Grove High School
 Cole VolkmannWeek 2Medford High School
 Ben VossenWeek 2ROCORI High School
 Austin WiltgenWeek 2Mayo High School
 Cole WobigWeek 2Park High School
 Patrick YatesWeek 2Jordan High School
 Brandon AndersonWeek 1Spring Grove High School
 Nick AndersonWeek 1Blaine High School
 Brock AndrewsWeek 1Pequot Lakes High School
 Kelsey BartgesWeek 1Anoka High School
 Jordan BarthelWeek 1St. Michael-Albertville High School
 Caden BeauvaisWeek 1NRHEG High School
 Matthew BellWeek 1Northfield High School
 Kalley BerningWeek 1St. Michael-Albertville High School
 Wyatt BomstadWeek 1Buffalo High School
 Dalton BradleyWeek 1Alden-Conger High School
 Will BurgessWeek 1Alexandria High School
 Joe BushlackWeek 1United South Central High School
 Ashton CarlsrudWeek 1Ada-Borup-Norman County West High School
 Carter ChaseWeek 1Mound Westonka High School
 Jacob CoryWeek 1United South Central High School
 Cole DackWeek 1Northfield High School
 Devin DummerWeek 1Alexandria High School
 Kyle DupontWeek 1St. Michael-Albertville High School
 Hunter EbnetWeek 1Pequot Lakes High School
 Dylan EddyWeek 1Alexandria High School
 Berkley EwertWeek 1Bemidji High School
 Matthew FabianWeek 1Pequot Lakes High School
 Tate FieckWeek 1Mayo High School
 Jed FowlerWeek 1Truman High School
 Jackson FrancisWeek 1Truman High School
 Andrew GallagherWeek 1Byron High School
 Nic GeigerWeek 1Bemidji High School
 Cole GirtzWeek 1Park Rapids High School
 Bradley GrabauWeek 1Kingsland High School
 Dalton HansonWeek 1Roseau High School
 William HarmonWeek 1Irondale High School
 Brock HascallWeek 1McGregor-Aitkin-Cromwell High School
 Colton Heintz-KudererWeek 1Mabel-Canton High School
 Micah HenrichWeek 1Ortonville High School
 Hunter HoffbeckWeek 1Pequot Lakes High School
 Blake JohnsonWeek 1Park Rapids High School
 Hunter JohnsonWeek 1Crosslake Community School
 Ethan JordanWeek 1Pequot Lakes High School
 Hunter JorgensenWeek 1Kingsland High School
 Josh KathWeek 1Buffalo High School
 Matt KellyWeek 1Benilde St. Margarets High School
 Jeremy KnightWeek 1Alexandria High School
 Spencer LambWeek 1Alexandria High School
 Luther LangrudWeek 1Alden-Conger High School
 Hogan LawsonWeek 1Park High School
 Blake LegredWeek 1United South Central High School
 Zach LenzWeek 1Buffalo High School
 Toni LongWeek 1Blackduck High School
 Travis LubrantWeek 1Milaca High School
 Russell MalterudWeek 1North Branch High School
 Evan MarshWeek 1Providence Academy
 Andy MetzlerWeek 1Blackduck High School
 Mason MilbrandWeek 1Norwood-Young America High School
 Cody MorrisWeek 1Lourdes High School
 Garrett MourningWeek 1St. Michael-Albertville High School
 Nathaniel MoyerWeek 1Woodbury High School
 Kaeden MuellnerWeek 1Park High School
 Carson NicholsWeek 1Park High School
 Lizzy NicolaiWeek 1Farmington High School
 Riley NielandWeek 1Alexandria High School
 Collin O'TooleWeek 1Hermantown High School
 Mary OehlkeWeek 1Buffalo High School
 Hunter OlsonWeek 1Foley High School
 Mark OrdnerWeek 1Park High School
 Isaac PetersonWeek 1St. Charles High School
 Nick PetersonWeek 1Bemidji High School
 Charles PittmanWeek 1NRHEG High School
 Zam PlanteWeek 1Hermantown High School
 Kody PuckWeek 1Cambridge-Isanti High School
 Cole RickertWeek 1Alden-Conger High School
 Alex RomerWeek 1NRHEG High School
 Ryan SandersWeek 1Lourdes High School
 Dillon SchmidtWeek 1Maple River High School
 Brayden SchultzWeek 1United South Central High School
 Delaney ScurrWeek 1Rosemount High School
 Cooper SeversonWeek 1Fridley High School
 Zachary SiglerWeek 1Blaine High School
 Collin StattelmanWeek 1Pequot Lakes High School
 Clay StenzelWeek 1NRHEG High School
 Trent StevermerWeek 1United South Central High School
 Max StoneburnerWeek 1Proctor High School
 Jacob StoverWeek 1Proctor High School
 James TheobaldWeek 1Hermantown High School
 Luke TillemansWeek 1St. Michael-Albertville High School
 Cole VolkmannWeek 1Medford High School
 Cade WallaceWeek 1Warroad High School
 Wyatt WeidmanWeek 1Buffalo High School
 Austin WiltgenWeek 1Mayo High School
 Jon WyffelsWeek 1Lakeview High School
 Steven ZaspelWeek 1Park High School
 Adam ZimmermanWeek 1Alexandria High School
 Parker AaseReserve WeekNRHEG High School
 Jacob AldrichReserve WeekMcGregor-Aitkin-Cromwell High School
 Noah AlinderReserve WeekNRHEG High School
 Ford Allen-OppReserve WeekAlexandria High School
 Ethan AttigReserve WeekAlden-Conger High School
 Steven BanksReserve WeekBuffalo High School
 Kalley BerningReserve WeekSt. Michael-Albertville High School
 Wyatt BomstadReserve WeekBuffalo High School
 Jack BorashReserve WeekHermantown High School
 Joe BrezinaReserve WeekAlexandria High School
 Tyler BurgessReserve WeekAlexandria High School
 Brandon BurnsReserve WeekWabasha-Kellogg High School
 Ethan CapReserve WeekNorthfield High School
 Ariel CarlsonReserve WeekProctor High School
 Cole DackReserve WeekNorthfield High School
 Austin DeschepperReserve WeekChamplin Park High School
 Alex DobbersteinReserve WeekNRHEG High School
 Evan DobbersteinReserve WeekNRHEG High School
 Kyle DupontReserve WeekSt. Michael-Albertville High School
 Dalton EbnetReserve WeekPequot Lakes High School
 Hunter EbnetReserve WeekPequot Lakes High School
 Dylan EddyReserve WeekAlexandria High School
 Andy EllermanReserve WeekDuluth East High School
 Reed FoxReserve WeekChamplin Park High School
 Nic GeigerReserve WeekBemidji High School
 Logan GileReserve WeekLakeview High School
 Michael GravesReserve WeekHermantown High School
 Megan GunninkReserve WeekSouthwest MN Christian High School
 Kyle HagenReserve WeekSpring Grove High School
 Jason HertingReserve WeekSt. Francis High School
 Bronson HoglundReserve WeekHermantown High School
 William HouseyReserve WeekHermantown High School
 Trevor HyattReserve WeekCoon Rapids High School
 Hunter JessenReserve WeekBuffalo High School
 Sean KantenReserve WeekBlaine High School
 Tanner KaselReserve WeekAda-Borup-Norman County West High School
 Brandon KernReserve WeekMedford High School
 AJ KlassenReserve WeekMinnewaska Area High School
 Garett KlavonReserve WeekCannon Falls High School
 Thomas KotewaReserve WeekTruman High School
 Dalton KraayReserve WeekNRHEG High School
 Eddie KrcmaReserve WeekSt. Michael-Albertville High School
 Grant LeeReserve WeekStewartville High School
 Ben LeekReserve WeekMarshall High School
 Gerrod LeenertsReserve WeekECHO Charter School
 Blake LegredReserve WeekUnited South Central High School
 Connor LerfaldReserve WeekAlexandria High School
 Devon LilesReserve WeekMinnewaska Area High School
 Bryce LisowskiReserve WeekMedford High School
 Sam LofgrenReserve WeekFarmington High School
 Nolan MagnusonReserve WeekUnited South Central High School
 Colby ManningReserve WeekHermantown High School
 Luke MartinReserve WeekEastview High School
 Troy MartinReserve WeekEastview High School
 Mason MilbrandReserve WeekNorwood-Young America High School
 Christian MillerReserve WeekAda-Borup-Norman County West High School
 Noah MillerReserve WeekNorthfield High School
 Sam MillerReserve WeekNorthfield High School
 Cameron NasinecReserve WeekUnited South Central High School
 COLE OHERNReserve WeekPequot Lakes High School
 Chancellor OlsonReserve WeekNRHEG High School
 Hunter OlsonReserve WeekFoley High School
 Will OstensonReserve WeekSpring Lake Park High School
 Nick PetersonReserve WeekBemidji High School
 Ethan PonceletReserve WeekCentury High School
 Logan RademacherReserve WeekElk River High School
 Cole RickertReserve WeekAlden-Conger High School
 Jack RodineReserve WeekBlaine High School
 Joseph SavitskiReserve WeekSt. Michael-Albertville High School
 Alyssa SchmaedekaReserve WeekPrinceton High School
 Dillon SchmidtReserve WeekMaple River High School
 Trevor SchmidtReserve WeekBuffalo High School
 Max SeifriedReserve WeekTruman High School
 Levi SorensenReserve WeekAlden-Conger High School
 Collin StattelmanReserve WeekPequot Lakes High School
 Jacob StoverReserve WeekProctor High School
 Anden StroikReserve WeekHermantown High School
 Kaden StubstadReserve WeekBuffalo High School
 William SwansonReserve WeekHoly Family Catholic High School
 Camron SyllingReserve WeekSpring Grove High School
 James TheobaldReserve WeekHermantown High School
 Justin ViereReserve WeekROCORI High School
 Jesse VossReserve WeekHermantown High School
 Ashton WorkeReserve WeekNRHEG High School
 Jon WyffelsReserve WeekLakeview High School
 Adam ZimmermanReserve WeekAlexandria High School
Copyright © 2017 USA High School Clay Target League. All Rights Reserved.